Таке рішення депутати прийняли учора на 35-й сесії Кіровоградської міської ради, внісши зміни до міського бюджету на 2014 рік. На надання допомоги біженцям і військовослужбовцям з Автономної Республіки Крим у міському бюджеті вони передбачили 709 тисяч гривень.
Цим же рішенням затверджено субвенцію у понад п’ять мільйонів гривень для житлово-комунальної сфери міста, яка надійшла з державного бюджету.
Також депутати розглянули депутатські запити, які надійшли до апарату міської ради у міжсесійний період. Вони стосувались, здебільшого, надання матеріальної допомоги на лікування малозабезпеченим громадянам міста. Але були й такі, що порушували проблеми життєдіяльності міста, зокрема транспортного сполучення між окремими мікрорайонами, стихійної торгівлі, відкритості та прозорості державних закупівель, які здійснюють комунальні підприємства тощо. Зокрема, Олег Краснокутський вважає, що необхідно вирішити питання транспортного сполучення між Новомиколаївкою та центром міста, подовживши маршрут №1-ц до Лелеківки та створивши маршрут №150-а. А Павло Топчій запропонував провести громадські слухання, щоб виявити й інші вузькі місця реформи й внести відповідні зміни у мережу. Пропозиції знайшли підтримку серед депутатів.
Також було запропоновано на наступній сесії ради заслухати звіт заступників міського голови Сергія Поліщука та Ігоря Василенка. На цьому ж сесійному засіданні народні обранці заслухали доповідь заступника прокурора міста С. Салюка про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності прокуратури за 2013 рік. Деяких депутатів цікавили результати прокурорського реагування на кримінальні справи, порушені проти активістів Євромайдану, а також вони запитали про реакцію прокуратури на відмову перевозити пільгові категорії населення в автобусах, що працюють на маршруті №1-ц. Тож міський голова Олександр Саінсус запропонував заслухати інформацію прокурора з цього приводу на наступній сесії міської ради.
Також депутати створили тимчасову комісію з перевірки тендерних закупівель продуктів харчування для закладів освіти та охорони здоров’я. На сесії було розглянуто і ряд земельних питань.
Так плідно депутати працювали до перерви. А після неї частина із них почала фактично бойкотувати голосування, не пояснюючи причин цього. Як наслідок, не було затверджено ряд програм та рішень, що стосувалися житлово-комунального господарства та благоустрою, економічного напрямку, управління майном, що належить до комунальної власності, та містобудування. Також депутати не підтримали рішення про ліквідацію спеціальної загальноосвітньої школи №2, перейменування міської станції юних техніків.
Під час розгляду проекту рішення про умови оплати праці секретаря міської ради, якими передбачалося нарахування йому премії та надбавок, Іван Марковський заявив, що ці кошти він перераховуватиме щомісячно Будинку дитини (на підтвердження в своїй заяві він вказав реквізити будинку). Однак депутати це рішення теж чомусь не підтримали.