Життя таке, що захворіти й померти страшно

Жителі вулиці Попова озвучили й інші проблеми, характерні тільки для цього мікрорайону. Зокрема один чоловік звернувся до кандидата в народні депутати з проханням допомогти вирішити місцеву "екологічну" проблему. Він повідомив, що на місці, де сьогодні збудований супермаркет, був курган. Під час будівництва магазину землю з кургану висипали біля будинку №18. Одразу після цього у багатьох мешканців будинку на тілі почали з’являтися якісь пухирі. Тож чоловік просить кандидата звернутися у відповідні служби, щоб розібратися і знайти причину недугу…

Ще одна проблема позбавила спокою жителів цього мікрорайону: встановлення станції мобільного зв’язку на даху поштового відділення, що тут знаходиться. Люди виходили на протест, зверталися до міської влади, проте станцію ніхто не демонтує. На це запитання Андрій Табалов навів приклад подібної історії, що трапилася на Новомиколаївці. Там теж хотіли встановити станцію мобільного зв’язку. Проте жителі настільки згуртувалися і виступили проти, що вишку так і не встановили.

– Ми маємо високий рівень смертності від онкологічних хвороб, живемо на уранових шахтах. На мою думку, потрібна спеціальна державна програма підтримки громадян, котрі живуть на таких екологічно забруднених територіях. У Кіровограді ми ініціювали програму "Профілактика рятує життя", в рамках якої жінки можуть зробити в обласному онкодиспансері безкоштовну діагностику грудей. У парламенті я ініціюю ухвалення такої програми на державному рівні.

Майже риторочно прозвучало питання від іншої кіровоградки, яка сказала, що сьогодні у людей таке життя, що захворіти й померти страшно.

"Проблема у тому, що доходи у людей маленькі, а витрати великі. Треба піднімати рівень життя, скоротити видатки на утримання влади. Для цього потрібно змінювати всю систему", – підсумував Андрій Табалов.

Олександра МОСУЗЕНКО

Читайте також