Трохи більше, ніж за півроку, більшість нинішніх одинадцятикласників кіровоградських шкіл стануть абітурієнтами вишів . Хтось залишиться в рідному місті, хтось поїде в інше місто, роблячи перші кроки у самостійному дорослому житті.
Сьогодні майбутні випускники обирають свій подальший шлях. Питання, якою саме професією оволодіти, яку спеціальність отримати - стратегічне, і вирішуючи його, бажано поєднати власні уподобання та таланти з можливістю перспективного заробітку та максимальної самореалізації.
Не зважаючи на гуманізацію суспільства, попит на точні науки теж зростає. А враховуючи розвиток сучасних технологій, саме фахівців, що з шкільної парти добре оволодівали такими дисциплінами, як математика та фізика, чекають непогані перспективи.
Та й, маємо надію, що відроджуватиметься українська промисловість, а отже потрібні будуть високооплачувані спеціалісти і в машинобудуванні, і в металургії, і в інших галузях.
Сьогодні знання математики потрібне для вступу в найрізноманітніші вузи - і в авіаційний, і в комерційний, і в технічний. Знадобляться вони і щоб стати студентом кібернетики чи фізмату в педуніверситеті.
А от наш співрозмовник Сергій хоче спробувати свої сили за межами рідного міста і опановувати ремесло ІТ-спеціаліста в київському університеті.
Розповідає, що обов'язково скористається можливістю подати документи відразу у декілька ВНЗ, а зараз для нього головне - добре підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання.
- ЗНО з математики для мене - це головний предмет, йому - найбільша увага, - розповідає одинадцятикласник. - Підтягую зараз і інші дисципліни, навантаження зросли, часу обмаль, але й заняття спортом кидати не хочу - це ж здоров'я!
Хлопець каже, що знайшов такий спосіб готуватися до оцінювання, який не заважає графіку тренувань та зустрічам з дівчиною.
- Підготовка до ЗНО з математики (від виконання тестових завдань до консультацій з викладачами) для мене можлива в будь-який час, бо я готуюся онлайн завдяки курсу від ПроЗНО, - каже Сергій. - Це дуже зручно, до того ж і ціна кожного з 20-хвилинних уроків, доступна. І проконсультуватися з викладачем, отримати його роз'яснення можу хоч вдень, хоч вночі.
За словами Сергія, він уже порадив своїм знайомим скористуватися онлайн-курсами з математики, з умовами яких можна ознайомитись за посиланням http://www.eduget.com/uk/podgotovka_k_zno_po_matematike. І дехто з них теж обрав саме цей спосіб підготовки до ЗНО, про що не жалкує. Потенційні абітурієнти проходять різні види тестів, які можуть очікувати їх на незалежному оцінювання. Більш того, по завершенні курсу їх чекає іспит, який дозволить переконатися у готовності до ЗНО і ґрунтовності отриманих знань. Хлопець переконаний, що саме завдяки такій системі підготовки отримає високий бал на ЗНО з математики. Побажаємо ж йому успіху!