Андрій Райкович: маємо неухильно дотримуватись умов карантину, бо коронавірус нікуди не зник

ЗВЕРНЕННЯ

На початку тижня кропивницький міський голова Андрій Райкович звернувся до жителів міста з проханням не забувати, що в Україні продовжують діяти карантинні вимоги, адже CОVID-19 ще не подолано. Більш того, кількість хворих у місті почала зростати.

– Мене тривожить, що не лише на заході України, а й у нашому місті зростає кількість тяжкохворих молодих людей, – відзначив Андрій Райкович. – Ми розхолодилися. Ми перестали відчувати, що загроза захворіти на COVID-19 не минула. Ми розмінюємо своє здоров’я на розваги, тусовки і велелюдні вечірки. Замість дистанції, масок, ізоляції, миття рук і тотального карантинного контролю.

Попереду – весна і літо, і треба зустріти їх здоровими, без тяжких людських втрат. Не забуваймо про медиків! Їм найскладніше. Вони вже рік, як на фронті, і як ніхто заслуговують наших подяки та поваги.

А нам треба зовсім небагато – пам’ятати про жорсткий карантин. Почуйте і зрозумійте мене! І обов’язково будьте здоровими!

Читайте також

Найпопулярніше
Грабував пенсіонерів
»Мак−2014»
Із 37 соціальних проектів виконано 36
Актуальне
У Європейській комісії висловили занепокоєння щодо перевантаження системи реагування внаслідок пожеж, що спалахнули на континенті.
Німецькі збройні сили стали об'єктом розслідування через підозри у крадіжці під час операції евакуації з Кабула.
Ексголову Міністерства закордонних справ та його спільників підозрюють у привласненні 37 мільйонів гривень, призначених для підтримки України.
Теги