Підпільна група діяла і на території нашого міста. Її очолював Петро Василина, якого за доносом зрадника заарештували фашисти і розстріляли в Черкаській області. Добре відоме кіровоградцям ім’я вчительки Олени Бур’янової, яка також була заарештована і разом із своїми побратимами-підпільниками страчена. Брала участь у кіровоградському підпіллі й Марія Майданюк, яка зараз є активним учасником ветеранського руху.
Чимало теплих слів почули на свою адресу сивочолі ветерани, які того дня були головними учасниками свята. Їх та всіх присутніх привітали міський голова Володимир Пузаков, голова обласної ради Микола Сухомлин, заступник голови облдержадміністрації Віктор Серпокрилов. Про свою діяльність як підпільниці, а згодом і партизанки розповіла Марія Майданюк. Присутні вшанували пам’ять полеглих хвилиною мовчання та поклали квіти до могил загиблих підпільників. Урочистим маршем прокрокували нинішні охоронці Батьківщини – воїни військових частин Кіровограда.
Також ветерани поклали квіти до меморіальних дощок – на проспекті Комуністичному, 4-А, де у 1962–1973 роках жив командир партизанського загону імені Ворошилова Семен Долженко, а також присвяченої підпільному обкому партії, що діяв на території Кіровограда та області у період німецької окупації (на стіні міської ради з боку вулиці Тімірязєва).
З нагоди свята партизанської слави керівництво міста влаштувало для ветеранів святковий обід, на якому міський голова Володимир Пузаков вручив стареньким матеріальну допомогу.