Вшанували пам’ять жертв Голодомору

У жалобних заходах взяли участь перший заступник голови ОДА Віктор Серпокрилов, заступник голови ОДА Віктор Рєзнік, заступник міського голови Вадим Дрига, громадськість, духовенство, військовослужбовці, студентська та учнівська молодь.

Голодомор 1932 – 1933 років – одна з найтрагічніших подій в історії українського народу, злочин сталінського режиму, який призвів до загибелі мільйонів наших співвітчизників. Тож обов’язок нинішнього та прийдешніх поколінь – пам’ятати про тих, кого забрав страшний голод, аби не допустити у майбутньому повторення подібного.

Учасники скорботного мітингу запалили жалобні свічки та поклали квіти до підніжжя хреста – пам’ятного знака жертвам голодоморів. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять співвітчизників, які загинули внаслідок Голодомору 1932 – 1933 років.

Читайте також

Найпопулярніше
Грабував пенсіонерів
»Мак−2014»
Із 37 соціальних проектів виконано 36
Актуальне
Проживатимуть на тренувальних базах і проходитимуть підготовку: які нововведення очікують на правоохоронців після теракту в Києві - деталі ситуації.
Підготовка до зимового опалення: Україна переглядає енергетичні регуляції - Свириденко
Метал і доблесть: генерал-майор Павло Яцюк відзначив нагородами військовослужбовців спецпідрозділу "Омега".
Теги