Весь земельний пакет був прийнятий, до того ж додатково були включені ще 240 питань, які пройшли попередній розгляд у постійній депутатській комісії з питань архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин. Правда, в деякі питання були внесені певні корективи, що стосувались терміну оренди ділянок, назв фірм-орендарів, сум орендної плати тощо.
Деякі депутати, а саме: Дмитро Кравчук та Анатолій Катренко, на знак протесту покинули сесійну залу. Згодом за ними поспішили ще кілька народних обранців з об’єднаної депутатської групи. Семеро з цього депутатського об’єднання своїм голосуванням активно включились в роботу. У середньому тридцять голосів “за” віддавали депутатські фракції за те чи інше питання. З проблемою, яка була каменем спотикання протягом затяжного конфлікту, впорались чи не за годину.
Подібний настрій одностайності був започаткований ще при затвердженні переліку об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації в нинішньому році. Навіть додатково включили ще три об’єкти, а згодом призупинили статус юридичних осіб деяких комунальних підприємств, які фактично працюють, як приватні.
Окрім вищеназваних питань, у вирішенні яких нарешті було досягнуто довгоочікуваної згоди, депутати внесли зміни до бюджету на 2005 рік (додаткова дотація з Держбюджету на енергоносії у сумі два мільйони 473 тисячі гривень була успішно розподілена між установами бюджетної сфери міста), зробили черговий перерозподіл видатків, потурбувались про забезпечення кіровоградців хлібобулочними виробами, уклавши угоди з хлібопекарськими підприємствами тощо.
Правда, деякі з питань, внесених у порядок денний на початку сесії, залишились без розгляду. Така доля спіткала створення ради 101-го мікрорайону. А пропозиція депутата Ігоря Волкова про розгляд питання про перейменування центральної вулиці Карла Маркса у Велику Перспективну (за поданням міської топонімічної комісії) взагалі не отримала підтримки.
Але депутати погодились 22-23 грудня провести окреме сесійне засідання задля формування територіальної виборчої комісії по виборах до місцевих рад. Такі терміни, а саме за 90 днів до дня голосування, визначає відповідний Закон України.
У наступну п’ятницю, 16 грудня, депутати знову зберуться, щоб обговорити подання прокуратур області та Кіровського району міста.
Оксана ВЕРСТЮК