Вилучили 10 тонн м’ясного напіфабрикату

Цю продукцію виявлено в одному зі складських приміщень у Кіровограді. Власники складу не надали податковим міліціонерам жодних документів, що підтверджували б якість та походження товару. А деякі коробки з фаршем узагалі не мали маркування.

Близько п’ятиста ящиків з фаршем вагою понад 10 тонн загальною вартістю майже 150 тисяч гривень вилучено та передано до УМВС України в Кіровоградській області для прийняття рішення згідно з чинним законодавством.

А в Голованівську податківці натрапили на підпільний гральний заклад. Звідти вилучено 13 "одноруких бандитів".

Як водиться, у цього обладнання не було господаря. Він не заявляє про себе із цілком зрозумілих міркувань – йому загрожує штраф у розмірі понад 5 мільйонів гривень. Пошуки власника тривають.

Віктор КРУПСЬКИЙ

Читайте також

Найпопулярніше
Грабував пенсіонерів
»Мак−2014»
Із 37 соціальних проектів виконано 36
Актуальне
WSJ: Як Китай проводить холодну війну зі Сполученими Штатами, враховуючи помилки СРСР - BBC News Україна
У Кременчуці противник вразив територію районного військового комісаріату та соціального забезпечення, повідомляють Збройні сили України.
"Дуже приємно вразила": Ребрик поділилася успіхом своєї середньої доньки на гімнастичних змаганнях.
Теги