У Кіровограді рятувальники радитимуться, як протидіяти новим ризикам

Актуальність проведення збору з питань планування та здійснення заходів цивільного захисту підтверджується підвищенням ризиків виникнення природно-техногенних аварій і катастроф. Адже важко не помітити, що в останні роки усе частіше спостерігаються дестабілізація режимів температур, збільшення кількості опадів, підвищення рівня ґрунтових вод, зниження рівня техногенної безпеки, які призводять до людських та матеріальних втрат. Це вимагає удосконалення діяльності єдиної державної системи цивільного захисту.

Незважаючи на те, що МНС України є головним органом в питаннях попередження та ліквідації надзвичайних ситуацій у державі, очевидно, що знизити рівень проявів зазначених факторів, підвищити ефективність реалізації заходів щодо реагування на них можливо лише за умови комплексного підходу до вирішення питань планування та здійснення заходів цивільного захисту з боку усіх центральних та місцевих органів влади.

Зазначені збори дозволять фахівцям різних спеціальностей, напрямків, з різних регіонів поділитись здобутим досвідом у вирішенні завдань цивільного захисту, налагодити контакти, які дозволять успішно їх реалізовувати.

Адже безпека громадян — спільна справа як підрозділів Міністерства з питань надзвичайних ситуацій, так і інших міністерств(відомств), місцевих органів державної виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.
Центр пропаганди ГУМНС в Кіровоградській області.

Читайте також