У Долинській працівники міліції затримали підозрюваного у вбивстві родича

- До міліції звернулася місцева жителька. Жінка повідомила, що у будинку односельчан сталася трагедія, – розповів начальник Долинського райвідділу УМВС а області Олександр Коцар. – Вже на місці правоохоронці виявили бездиханне тіло 46-річного чоловіка. «За гарячими слідами» затримали і родича потерпілого – підозрюваного у скоєнні злочину.
Попередньо встановлено, що сварки та непорозуміння були постійним явищем у родині. З часом зловживання молодшого чоловіка спиртними напоями стало останньою краплею, що переповнила чашу терпіння його рідних.
Чергове з’ясування стосунків закінчилося застосуванням молотка. Господар будинку ударив ним родича кілька разів по голові. Потім, отямившись, побіг до сусідки і розповів, «що накоїв біди».
За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 «Умисне вбивство» Кримінального кодексу України. Санкцією статті передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до 15 років. Слідство триває.

Читайте також

Найпопулярніше
Грабував пенсіонерів
»Мак−2014»
Із 37 соціальних проектів виконано 36
Актуальне
У Голопристанській громаді на тимчасово окупованій території Херсонщини не отримала медичної допомоги дитина, яка, на жаль, померла - МВА.
"Затемнення" в NASA: космічне агентство транслювало в прямому ефірі суперечливу карту України.
Дружина Алека Болдвіна, що вчинив трагедію зі смертю українки, поділилася несподіваною інформацією про свій діагноз: його охарактеризовують як "хворобу геніїв".
Теги