Ситуацію з пологовими будинками вивчатиме міністерська комісія

На засіданні виконавчого комітету міської ради, яке відбулось у середу, міський голова Андрій Райкович повідомив, що з 16 червня у місті починає працювати комісія Міністерства охорони здоров’я України, яка вивчить ситуацію щодо двох пологових будинків у Кіровограді та можливості їх об’єднання, щоб створити міський перинатальний центр другого рівня надання медичних послуг.
Через це був відтермінований розгляд питання "Про затвердження перспективного плану заходів щодо модернізації та оптимізації галузі охорони здоров’я м.Кіровограда на 2015–2018 роки".
– Комісія Інституту стратегічних досліджень МОЗ України досконально вивчить ситуацію, що склалась навколо двох лікувальних закладів нашого міста, можливостей їх успішного функціонування, надасть нам свої висновки, на основі яких і будемо приймати рішення, – зазначив Андрій Райкович.

Читайте також

Найпопулярніше
Грабував пенсіонерів
»Мак−2014»
Із 37 соціальних проектів виконано 36
Актуальне
"Діти-камікадзе: як Росія залучає молодь до терористичних актів в Україні" - BBC News Україна.
Екскомандира "Русича" Яна Петровського засудили до довічного ув'язнення у Фінляндії за скоєння військових злочинів в Україні - BBC News Україна.
Малі підрозділи штурмових сил з Росії намагаються проникнути на територію Сумської області, повідомляє Державна прикордонна служба України.
Теги