Рaмки-розпилювaчі вже встановили

«Вечірня газета» вже повідомляла про те, що міська влада має намір встановити водяні рамки-розпилювачі, щоб жителі Кропивницького мали можливість освіжитися у спеку. Минуло трохи більше тижня, а такі рамки вже виготовили і встановили бiля одного з фонтанів на площi Героїв Майдана та поряд із пам’ятником Наталці Полтавці.
Кропивничани вже їх випробували.
– У таку спеку – це просто порятунок, почуття неймовірні, на мою думку, таких рамок треба поставити більше в місті, – каже кропивничанин Петро Бобрик.
– Я в спекотну погоду почуваюсь погано, – ділиться пенсіонерка Тетяна Токова. – У справах треба було приїхати в центр міста, і тут побачила цю рамку. Спочатку навіть і не зрозуміла, що це, бо ніколи подібного не бачила. Але потім пройшла крізь неї і відчула значне полегшення.
Заплановано, що рамки-розпилювачi на нiч демонтуватимуть, а вранцi знову встановлюватимуть.
– Рамка працюватиме з одинадцятої до сімнадцятої години у сприятливі дні при температурі вище 25 градусів тепла. Тоді кожен мешканець та гості Кропивницького зможуть освіжитися у спеку, – розповів начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міськради Сергій Коваленко.
Начальник ВКГ ОКВП “Дніпро-Кіровоград” Валентина Давидчук зазначила, що перед цим, робітники розчистили від сміття та підключили фонтан біля пам’ятника Наталці Полтавці. Оскільки на рамку йдуть невеликі витрати води, то ніяких потоків і калюж не буде, все швидко випаровуватиметься.
Як підкреслив на апаратній нараді в понеділок секретар міської ради Андрій Табалов, кропивничaни зможуть випробувати рaмки-розпилювaчi, покритикувaти їх aбо висловити свої пропозицiї щодо покрaщення роботи рамок чи мiсця розтaшувaння, а наступного року їх виготовлять уже значно більше.

Читайте також

Найпопулярніше
Грабував пенсіонерів
»Мак−2014»
Із 37 соціальних проектів виконано 36
Актуальне
Девіда Бекхема можуть визнати лицарем. Які причини цього - BBC News Україна.
Повітряні сили надали інформацію про успішне відбиття атаки Російської Федерації 6 червня: знищено 406 об'єктів, зареєстровано 32 точні влучання та падіння уламків.
"Зеленський висловив свою позицію щодо нового нападу агресора на Україну, підкресливши, що Росія має понести відповідальність за свої дії та закликав до посилення тиску на Кремль."
Теги