Незаконних мафів поменшало

Днями у Кропивницькому на вулиці Космонавта Попова демонтували МАФ, який було незаконно встановлено біля входу до міської поліклініки №5.
За словами керівника спеціалізованої інспекції Андрія Максюти, кіоск «Єрмолинські напівфабрикати» – сімнадцятий знесений павільйон, відповідно до рішення міської комісії з демонтажу. Власниця МАФу виявила бажання демонтувати споруду власними силами, тому замовила відповідну техніку і працівників.
– Даний об’єкт самовільно встановив підприємець понад рік тому, – зазначив Андрій Максюта. – Але працівники спецінспекції виявили його, задокументували порушення і винесли питання про ліквідацію МАФу на комісію з демонтажу, яка погодила його знесення.

Читайте також

Найпопулярніше
Грабував пенсіонерів
»Мак−2014»
Із 37 соціальних проектів виконано 36
Актуальне
Дефіцит оперативної пам'яті стане ще більш серйозним: компанія Micron Technology повідомила про свій вихід з сегменту споживчої продукції.
Європейським країнам настав час створити власну стратегію миру для України, - заявив комісар з оборонних питань ЄС.
Які кухонні прилади не слід поміщати в посудомийну машину: експерти представили список з десяти найважливіших рекомендацій.
Теги