Майже 630 тисяч гривень одноразової адресної грошової допомоги отримають 194 кропивничани за депутатськими зверненнями. Так вирішили члени виконкому міської ради 12 червня.
Також вони внесли зміни та доповнення до положення про комісію з розгляду питань щодо надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям міста і визначили нові вимоги до претендентів на отримання коштів.
Зокрема, допомога на стаціонарне та амбулаторне лікування, придбання ліків, поховання близьких родичів та підтримку постраждалих внаслідок пожежі призначається за рахунок коштів міського бюджету за умови, що середньомісячний сукупний дохід сім’ї заявника з розрахунку на одну особу за шість місяців не перевищує двох розмірів загального показника прожиткового мінімуму, встановленого чинним законодавством України.
Допомога на придбання продуктів харчування призначається мешканцям міста за умови, що середньомісячний сукупний дохід сім’ї заявника з розрахунку на одну особу за шість місяців не перевищує одного розміру загального показника прожиткового мінімуму.
Без урахування доходів допомога надається мешканцям міста у разі потреби лікування тяжкої хвороби з урахуванням матеріального та сімейного стану хворого.
У положення внесено й ряд інших уточнень.
Члени виконавчого комітету затвердили регламент виконавчих органів міської ради Кропивницького.
Як зазначила начальник загального відділу міської ради Олена Брюм, при підготовці документа враховано всі зауваження і пропозиції представників громади. Зараз всі події, які відбуваються у міській раді, транслюються он-лайн, проекти рішень оприлюднюються та відкриті для обговорення, враховуються всі зауваження і пропозиції.
– Ми налаштовані на те, щоб діяльність виконавчих органів ради була максимально відкрита, – сказав міський голова Андрій Райкович. – При цьому максимально враховується думка представників громади. Всі рішення приймаються колегіально, терміни оприлюднення рішень дотримуються. Регламент – це порядок роботи виконавчих органів міської ради і його ми зобов’язані беззаперечно дотримуватись.
На засіданні виконавчого комітету затверджено порядок проведення управлінням молоді спорту міської ради громадських та тимчасових робіт для учнівської та студентської молоді у вільний від занять час. Нині таке працевлаштування юнаків та дівчат віком від 14 років набуло особливої популярності.
– Громадські суспільно корисні оплачувані роботи в інтересах територіальної громади, які організовуються з метою додаткової мотивації до праці, матеріальної підтримки учнівської та студентської молоді і виконуються ними на добровільних засадах, – поінформував присутніх начальник управління молоді та спорту міської ради Сергій Колодяжний. – А зазначений документ визначає механізм організації проведення управлінням молоді та спорту тимчасових робіт для учнівської та студентської молоді у вільний від занять час.