Кількість закладів літнього відпочинку в Кіровограді не зменишиться

За словами Тетяни Третяк, передбачалося відкрити 36 таких таборів, однак через те, що в трьох школах проходитиме зовнішнє оцінювання знань і присутність сторонніх при цьому забороняється, залишається лише 33 заклади. Фахівець СЕС підкреслила, що, відповідно до змін, внесених нещодавно у законодавство, ці табори називають уже не заклади оздоровлення, в яких зміна має тривати 21 день, а заклади відпочинку (14 днів). Саціонарних оздоровчих таборів відпочинку, як відомо, в Кіровограді багато років уже немає, однак нинішня міська влада зараз працює над питанням створення такого закладу. Тамара Третяк повідомила, що якщо дитина перебуватиме в пришкільному таборі менше шести годин на день, її забезпечуватимуть дворазовим, а якщо більше - триразовим харчуванням. Його вартість - десять гривень. Суму визначено виходячи з того, що саме на такі кошти передбачається харчувати й дітей - представників пільгових категорій, і раціон інших не повинен відрізнятися від їхнього. Для вчителів, які працюватимуть у таборах, фахівці СЕС провели семінари-нараи, відібрано проби питної води, проводяться медогляди працівників.

Пришкільні табори планувалося відкрити у перших числах червня, однак через хлорування дніпровської води дату відкриття довелося перенести на восьме червня.

До слова, бажаючих нинішнього року влаштувати своїх дітей у пришкільні табори доволі багато - в окремих школах їх вівідуватимуть ві 70 до 120 чоловік.

Читайте також