Авіаційний удар ворога вдарив по Житомирщині - є загиблі.

Сьогодні під час масованої російської атаки з повітря уламками було пошкоджено господарчу будівлю та житловий будинок у Житомирському районі.

Госпіталізовано жінку, повідомив голова Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко.

"Рятувальні служби швидко відреагували на пожежу і змогли зупинити її розповсюдження", - зазначено в повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росіяни атакували Суми: є поранені

Унаслідок події жінку, яка постраждала, було госпіталізовано. Також в лікарню через гостру реакцію на стрес було доправлено двох дітей чотирьох і семи років.

#Росіяни #Російська мова #Суми #Житомирський район

Читайте також

Найпопулярніше
Грабував пенсіонерів
»Мак−2014»
Із 37 соціальних проектів виконано 36
Актуальне
"Діти-камікадзе: як Росія залучає молодь до терористичних актів в Україні" - BBC News Україна.
Екскомандира "Русича" Яна Петровського засудили до довічного ув'язнення у Фінляндії за скоєння військових злочинів в Україні - BBC News Україна.
Малі підрозділи штурмових сил з Росії намагаються проникнути на територію Сумської області, повідомляє Державна прикордонна служба України.
Теги