Росія проводить масштабний ракетний удар по Україні.

На території всієї України стартувала повітряна тривога.

У ніч на 25 лютого Росія завдає удару по Україні, використовуючи крилаті ракети.

Цю інформацію наводять у зверненні Повітряних сил.

У повідомленні вказується, що чотири ворожі стратегічні бомбардувальники Ту-95 МС здійснили пуски крилатих ракет із району міста Енгельс, Саратовської області.

По всій Україні була оголошена повітряна тривога через загрозу ракетного удару.

Згідно з попередніми повідомленнями, в ніч на 25 лютого з аеродрому "Оленья" в Росії в повітря піднялися стратегічні бомбардувальники Ту-95МС.

#Росія #Саратовська область #Крилата ракета #Аеродром #Стратегічний бомбардувальник #Військово-повітряні сили США

Читайте також

Найпопулярніше
Грабував пенсіонерів
»Мак−2014»
Із 37 соціальних проектів виконано 36
Актуальне
У Голопристанській громаді на тимчасово окупованій території Херсонщини не отримала медичної допомоги дитина, яка, на жаль, померла - МВА.
"Затемнення" в NASA: космічне агентство транслювало в прямому ефірі суперечливу карту України.
Дружина Алека Болдвіна, що вчинив трагедію зі смертю українки, поділилася несподіваною інформацією про свій діагноз: його охарактеризовують як "хворобу геніїв".
Теги