Згідно з інформацією корейської розвідки, Північна Корея може постачати Росії дрони-камікадзе та надавати додаткові військові підрозділи.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Yonhap News Agency.

Відповідна оцінка, проведена розвідувальними агенціями Республіки Корея, була здійснена у контексті інформації з Сеула про відправлення тисяч північнокорейських солдатів до Росії, яка наразі веде активну військову агресію проти України. Це також стосується втрат серед військовослужбовців КНДР, які зазнають у боях.

Згідно з інформацією, наданою південнокорейським розвідувальним агентством, кількість загиблих серед військових Північної Кореї наразі становить приблизно 1100 осіб.

"Комплексна оцінка численних розвідувальних даних показує, що Північна Корея готується до ротації або збільшення розгортання військ (у Росії), в той час як наразі постачає 240-міліметрові пускові установки залпового вогню та 170-мм самохідну артилерію", - йдеться в заяві Об'єднаного комітету начальників штабів Південної Кореї (JCS) у понеділок, 23 грудня.

У військовому відомстві Південної Кореї повідомили про наявність "окремих індикаторів", які свідчать про те, що Північна Корея розпочинає виготовлення та постачання дронів-камікадзе. Ці безпілотники вперше були продемонстровані під час візиту Кім Чен Ина, лідера КНДР, у листопаді.

В Об'єднаному комітеті начальників штабів Південної Кореї зазначили, що цей крок пов'язаний із прагненнями Пхеньяна здобути реальний досвід у військових діях та оновити свою арсенал звичайних озброєнь.

У минулому місяці державні медіа Північної Кореї повідомили про те, що Кім Чен Ин спостерігав за тестуванням різних моделей безпілотників-камікадзе.

Північнокорейський лідер тоді також висловив заклик до активізації повномасштабного виробництва даного виду зброї, яка набуває дедалі більшої ваги у сучасних конфліктах завдяки своїй економічній доцільності.

Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин здійснює нагляд за тестуванням безпілотних літальних апаратів-камікадзе 14 листопада (джерело: Yonhap).

Нагадуємо, що Російська Федерація активно розвиває військово-економічні стосунки з Північною Кореєю. Ця країна, починаючи з минулого року, почала постачати Москві боєприпаси та ракети. На початку літа лідери обох держав, Володимир Путін і Кім Чен Ин, уклали угоду про всебічне стратегічне співробітництво.

Згідно з інформацією, наданою Головним управлінням розвідки Міністерства оборони України, станом на грудень Російська Федерація застосувала приблизно 60 балістичних ракет KN-23, вироблених у Північній Кореї, під час атак на територію України.

Восени стало відомо, що Північна Корея перекинула до Росії понад десять тисяч своїх військових. Певну частину вже кинули у Курську область, де солдати КНДР разом з росармією воюють проти Сил оборони України.

Згідно з інформацією, наданою Андрієм Коваленком, керівником Центру протидії дезінформації при РНБО України, 18 грудня, кількість загиблих військовослужбовців КНДР у Курській області перевищила 200 осіб.

19 грудня британська розвідка повідомила, що зафіксувала значні втрати військ КНДР у Курській області. 20 грудня у розвідці Південної Кореї заявили про те, що щонайменше 100 військових КНДР у Росії вже загинули, а ще 1000 - дістали поранення під час боїв з воїнами ЗСУ в Курській області.

У Пентагоні наразі вважають, що втрати північнокорейських сил досягли приблизно "двох сотень". Міністерство оборони США очікує, що ця цифра продовжить зростати.

Крім того, вчора інформаційне агентство Defense Express повідомило, що Російська Федерація могла отримати від Північної Кореї балістичні ракети з дальністю понад 1000 км. Варто зазначити, що нещодавно в Інтернеті з'явилося відео, на якому видно новий ешелон з військовою технікою та озброєнням, що прибув з КНДР до Тюменської області.

#Росія #Військовослужбовці #Боєприпаси #Курська область #Артилерія #Володимир Путін #Оцінка розвідданих #Міністерство оборони (Україна) #Південна Корея #Північна Корея #Об'єднаний комітет начальників штабів #Сеул #Ракета. #Пентагон #Москва #Солдате! #Ешелон (військова справа) #Балістична ракета #Сполучене Королівство #Кім Чен Ин #Озброєння #Військові технології #Рада національної безпеки і оборони України #Головне управління розвідки (Україна) #Пхеньян #Розвідувальна інформація #Ракетна установка

Читайте також