Асма Асад може ініціювати процес розлучення. У Кремлі прокоментували цю інформацію - BBC News Україна.

Представник Кремля повідомив, що дружина скинутого президента Сирії Башара Асада, яка є уродженкою Великої Британії, не має наміру подавати на розлучення.

У турецьких медіа з'явилися припущення, що Асма Асад розглядала можливість розлучення та виїзду з Росії, де вона разом із чоловіком знайшла притулок після падіння режиму експрезидента і захоплення повстанцями столиці Сирії, Дамаска.

#Росія #Кремль (фортифікаційна споруда) #Сирія #Дамаск #Османська імперія

Читайте також

Найпопулярніше
Грабував пенсіонерів
»Мак−2014»
Із 37 соціальних проектів виконано 36
Актуальне
У Голопристанській громаді на тимчасово окупованій території Херсонщини не отримала медичної допомоги дитина, яка, на жаль, померла - МВА.
"Затемнення" в NASA: космічне агентство транслювало в прямому ефірі суперечливу карту України.
Дружина Алека Болдвіна, що вчинив трагедію зі смертю українки, поділилася несподіваною інформацією про свій діагноз: його охарактеризовують як "хворобу геніїв".
Теги