Абонплати за газ не буде. Поки що

Національна комісія, що здійснює регулювання в сфері енергетики та комунальних послуг, обіцяє призупинити дію свого рішення про введення абонплати за газ. Про це повідомляє прес-служба НКРЕКП.
“Рішення регулятора по запровадженню тарифів на транспортування та розподіл природного газу буде призупинено з метою забезпечення непідвищення загального рахунку для населення”, – кажуть там.
Розгляд відповідного питання винесений на засідання комісії, що відбудеться 10 квітня.
Комісія обіцяє доопрацювати своє рішення та провести додаткові консультації з Кабінетом Міністрів щодо збільшення субсидій на послуги з транспортування та розподілу газу.
Також регулятор планує надати населенню з найменшим споживанням додатковий період для адаптації та “перенести запровадження окремої плати для цієї категорії споживачів до прийняття рішення по зниженню тарифів на теплову енергію”.
У НКРЕКП нагадали, що введення абонплати було зроблено з урахуванням досвіду країн ЄС та погоджено з органами виконавчої влади.
Як повідомлялося, Нацкомісія з державного регулювання у сферах енергетики і компослуг затвердила розмір абонентської плати за підключення до системи газопостачання.
Плату з 1 квітня повинні були перераховувати споживачі щомісяця, не залежно від фактичного обсягу використання газу. Абонплата мала нараховуватися на підставі приєднаної потужності кожного споживача (відповідно до типу газового лічильника).

Читайте також

Найпопулярніше
Грабував пенсіонерів
»Мак−2014»
Із 37 соціальних проектів виконано 36
Актуальне
Ольга Фреймут вперше за тривалий час поділилася знімком своєї молодшої доньки, яка стала справжньою копією матері, та вразила усіх своїм новим захопленням.
"Нуль генерації": найбільший удар з початку конфлікту призвів до зупинки всіх теплоелектростанцій "Центренерго".
59-й фінал у кар'єрі: легендарний Хіггінс став другим фіналістом International Championship.
Теги