Зарубав жінку сокирю

Правоохоронці «за гарячими слідами» затримали підозрюваного у вбивстві власної дружини.

Сімейна сварка подружжя закінчилася трагічно: жінка від тяжких тілесних ушкоджень померла, а чоловікові загрожує до п’ятнадцяти років ув’язнення.

До чергової частини Кіровоградського міського відділу міліції надійшло повідомлення про вбивство.

За вказаною адресою негайно виїхала слідчо-оперативна група.Під час огляду місця події працівники міліції виявили тіло 53-річної кіровоградки.

Правоохоронці почали проводити роботу по встановленню всіх обставин того трагічного вечора.

Як стало відомо згодом, між потерпілою та її чоловіком виникали конфлікти. За словами підозрюваного, жінка нібито принижувала його гідність та ображала. Під час чергової сімейної сварки зловмисник схопив сокиру, яка знаходилася на кухні,та вдарив нею кілька разів свою дружину.

Внаслідок тяжкої травми потерпіла померла на місці пригоди.

Працівники міліції затримали 56-річного підозрюваного. Також на місці пригоди було виявлено знаряддя злочину, а саме сокиру з плямами крові, яку вилучено та направлено на дослідження.

За словами начальника Кіровоградського МВ УМВС в області Володимира Куценка, за цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 «Умисне вбивство» Кримінального кодексу України. Зловмиснику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 15 років.

Читайте також

Найпопулярніше
Грабував пенсіонерів
»Мак−2014»
Із 37 соціальних проектів виконано 36
Актуальне
Корупційні схеми під час купівлі безпілотників та засобів електронної боротьби: суд ухвалив рішення про застосування запобіжних заходів щодо ще двох підозрюваних.
Двоє нових фігурантів у резонансній справі народного депутата Кузнєцова були затримані: яке рішення ухвалив Вищий антикорупційний суд щодо запобіжного заходу?
На думку Криволапа, не існує такої зброї, яка здатна кардинально вплинути на ситуацію в протистоянні з шахедами.
Теги