Замість пустиря та огорожі — затишний сквер

Розгляд цього питання ініціював міський голова Володимир Пузаков, мотивувавши свою пропозицію тим, що користувач тієї ділянки виявився не спроможним її впорядкувати (далі огородження цієї території діло не пішло – протягом останніх років вона перетворилася на пустир). Депутати підтримали ініціативу міського очільника, стосунки з недобросовісним землекористувачем розірвано. З урахуванням досвіду нинішньої міської влади у сфері благоустрою є підстави сподіватися на те, що незабаром на розі вулиць Шевченка і Володарського буде облаштовано гарне місце для відпочинку. До речі, колись тут і був невеличкий сквер.

Читайте також

Найпопулярніше
Грабував пенсіонерів
»Мак−2014»
Із 37 соціальних проектів виконано 36
Актуальне
У Голопристанській громаді на тимчасово окупованій території Херсонщини не отримала медичної допомоги дитина, яка, на жаль, померла - МВА.
"Затемнення" в NASA: космічне агентство транслювало в прямому ефірі суперечливу карту України.
Дружина Алека Болдвіна, що вчинив трагедію зі смертю українки, поділилася несподіваною інформацією про свій діагноз: його охарактеризовують як "хворобу геніїв".
Теги