За амброзію – зауваження, за участь у святкуванні – подяка

У переддень апаратної наради очільник Кропивницького перевірив санітарний стан всіх в’їздів до нього. У межах міста відносно чисто, викошено траву й бур’яни, розповів він. А от за межами міста – хащі амброзії та іншого бур’яну.
– Це, наскільки я розумію, зона відповідальності облавтодору. Треба звернутися до них, нехай викосять в’їзні території, – зауважив Андрій Райкович. – Треба розподілити обов’язки, визначити, де чия територія і постійно за нею доглядати.
Міський голова зазначив, що вже зараз необхідно готуватися до проведення виставки «Агроекспо-2018», а також поновити розмітку пішохідних переходів, особливо поблизу навчальних закладів, а також на всіх вулицях, що перетинають Дворцову.
Андрій Райкович подякував відділам і управлінням міської ради, зокрема культури і туризму, молоді і спорту, оргвідділу, з питань внутрішньої політики, а також комунальним службам, дитячим колективам, духовому оркестрові, які готували заходи і брали участь у святкуванні Дня Незалежності України і Дня Прапора.
– Ви вмієте надзвичайно красиво організувати масштабні заходи, тому до Дня міста ми повинні теж якісно підготуватися й подарувати Кропивницькому гарний, незабутній день.

Читайте також

Найпопулярніше
Грабував пенсіонерів
»Мак−2014»
Із 37 соціальних проектів виконано 36
Актуальне
Президент Казахстану звернувся до Путіна з пропозицією "призупинити" військові дії та відновити діалог з приводу України.
Вразив несподіваним перевтіленням. Джонні Депп втілив образ Ебенезера Скруджа на фестивалі Comic-Con.
Реал став на крок ближче до підписання сенсаційного таланту, випередивши ПСЖ, в той час як Манчестер Сіті готує 100 мільйонів євро. - Футбол24
Теги