»Всесвітній біг заради гармонії» на Кіровоградщині

Протягом 3-х діб з 26 по 28 липня 2010 року керівництво та мешканці Голованівського, Ульяновського та Гайворонського районів, гостинно зустрічали хлібом-сіллю та вітали учасників естафети. Упродовж маршруту до бігунів приєднувались керівники районів та селищ області, представники спортивних організацій, учні та всі бажаючі пронести палаючий факел, передаючи його із рук в руки з метою викликати почуття доброї волі серед людей в усьому світі.

В районних центрах області команду міжнародної факельної естафети зустрічали спортивно-масовими та культурно-мистецькими заходами за участі спортсменів та художніх колективів.

28 липня представники Гайворонського району передали естафету Вінничанам.

Етап міжнародної факельної естафети „Всесвітній біг заради гармонії” на території Кіровоградської області проведено за підтримки управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації, обласного центру фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх” та місцевих органів влади.

Читайте також

Найпопулярніше
Грабував пенсіонерів
»Мак−2014»
Із 37 соціальних проектів виконано 36
Актуальне
У Голопристанській громаді на тимчасово окупованій території Херсонщини не отримала медичної допомоги дитина, яка, на жаль, померла - МВА.
"Затемнення" в NASA: космічне агентство транслювало в прямому ефірі суперечливу карту України.
Дружина Алека Болдвіна, що вчинив трагедію зі смертю українки, поділилася несподіваною інформацією про свій діагноз: його охарактеризовують як "хворобу геніїв".
Теги