Зокрема, в ході перевірки платника встановлено, що підприємство формувало свої витрати шляхом перерахування коштів фізичним особам – платникам єдиного податку за нібито виконані роботи по нібито наданим інформаційним послугам, таким як мийка автомашин, кур’єрські послуги, погрузочно-розгрузочні роботи, консультації з питань інформатизації комп’ютерних систем. Вартість цих робіт складала близько 1,5 млн. грн. при тому, що всі ці фізичні особи працювали на цьому ж підприємстві повний робочий день на посадах економістів, механіків, інженерів, диспетчерів.
Крім цього, при проведенні перевірки встановлено, що дане підприємство протягом тривалого проміжку часу мало взаємовідносини з постачальниками, керівники яких, що значаться в реєстраційних документах як посадові особи, надали свої пояснення: що вони фактично не мають ніякого відношення до фінансово-господарської діяльності підприємств, ніяких договорів (угод), накладних, податкових накладних та інших документів не підписували; звітність до контролюючих органів (в тому числі до податкової) не складали, не підписували та не подавали; підприємство взагалі зареєстровано за винагороду, без мети здійснення будь-якої господарської діяльності.
Враховуючи значні суми завданих державі збитків, матеріали перевірки, разом з висновками перевірки передані до підрозділу податкової міліції ДПА у Кіровоградській області для вирішення питання щодо притягнення до кримінальної відповідальності керівників підприємства відповідно до ст.212 Кримінального кодексу України.