— Ігоре Миколайовичу, прокуратура міста проіснувала до 1999 року, а потім була ліквідована. Натомість з'явилися прокуратури Ленінського та Кіровського районів. Чому ж виникла нагальна потреба відродити прокуратуру міста?
— У нашому місті є чітке розмежування території, і паралельно з Ленінським та Кіровським відділами міліції функціонує ще й міськвідділ. А тому прокуратуру міста створено з метою чіткого розподілу обов'язків, що стосуються наглядової діяльності. Хочу зазначити, що зі створенням прокуратури міста прокуратури Ленінського та Кіровського районів Кіровограда не припинять своєї діяльності.
— Які функції перебрала на себе прокуратура міста?
— Основний напрямок нашої роботи — наглядова діяльність за всіма правоохоронними та конролюючими органами міста (міськвідділом міліції, міською податковою адміністрацією). Також у компетенції прокуратури міста — нагляд за роботою Кіровоградської міської ради та виконкому.
— Наразі прокуратура міста розташована у приміщенні прокуратури області...
— Так, зараз вирішується питання про виділення нам окремого приміщення. Хочу відразу попередити кіровоградців, що прокуратура міста буде розташована окремо від Кіровської та Ленінської. І до мене, як до прокурора міста, вже почали приходити на прийом громадяни (Ігор Миколайович приймає з 9-ої до 12-ої години. — Л.З.). Від кіровоградців уже надійшло чотири скарги, три з яких — на неправомірні дії співробітників Кіровоградського міськвідділу міліції, а одна — на порушення з боку працівників податкової міліції. Наразі тривають перевірки цих скарг.
Людмила Зайцева