У Кіровограді переселенців все більшає

За словами Сергія Коваленка, в гуртожитках КНТУ на сьогодні мешкають 33 родини. У кіровоградських школах навчається 282 дитина з родин переселенців, 43 дитини відвідують дошкільні навчальні заклади.

Сергій Коваленко поінформував також присутніх про стан захисних споруд цивільного захисту, що є в місті. Усього таких об’єктів на обліку – 55. За результатами перевірки 20 із готові до укриття населення у разі необхідності, 26 – обмежено готові (довести до повної готовності їх можливо за 12 годин), приводяться у готовність – дев’ять. Усього захисні споруди готові прийняти до 25 тисяч осіб.

Крім того, за інформацією керівників КРЕПів та ЖЕКів, під житловими будинкам комунального житлового фонду розташовано 427 підвальних приміщень, які можуть бути використані у якості укриттів (приблизно на 65 тисяч чоловік).

Іван Марковський наголосив на тому, що в короткі терміни слід належним чином підготувати всі захисні споруди та підвальні приміщення для укриття населення.

Читайте також

Найпопулярніше
Грабував пенсіонерів
»Мак−2014»
Із 37 соціальних проектів виконано 36
Актуальне
Міністерство оборони здійснило переказ коштів на виплату бойових винагород військовим за березень 2026 року | УНН
Європейський Союз офіційно затвердив кредит у розмірі 90 мільярдів: Україна не зобов'язана повертати ці кошти.
Альтернатива Patriot: Федоренко впевнений, що Україна здатна розробити систему ППО, яка зможе перехоплювати балістичні ракети Росії.
Теги