Обережно! ГРВІ та грип розпочинають «полювання» на людей

Поступове зростання кількості захворілих на гострі респіраторні вірусні інфекції та грип є сезонною хвилею епідемічного підйому.

Щоб запобігти захворюванню, необхідно дотримуватись певних правил:
- уникати скупчень людей, щоб зменшити вірогідність контактів з хворими;
- за необхідності користуватися одноразовими масками, щоб захистити себе чи навколишніх від зараження;
- регулярно провітрювати приміщення і робити вологе прибирання як у домашніх, так і в робочих приміщеннях, щоб не залишати навколо себе живі віруси й бактерії, що можуть залишатися активними впродовж годин після перебування в приміщенні хворої людини;
- повноцінно харчуватися, висипатися та уникати перевтоми для підвищення опірної здатності організму. Це збільшить шанси запобігти як зараженню, так і важким формам хвороби та її ускладненням;
- дотримуватись правил особистої гігієни — частіше мити руки, перебуваючи у місцях великого скупчення народу, користуватися вологими антисептичними серветками та спреями, намагатись використовувати одноразові паперові рушники.

Імунну систему зміцнювати потрібно постійно. Заняття фізкультурою, правильне харчування, відсутність згубних звичок вбережуть ваше здоров’я під час можливої епідемії. Не забувайте також про вітаміни.

Якщо відчули перші ознаки захворювання, то не виходьте з дому й викликайте лікаря. Не займайтесь самолікуванням. Якщо ж висока температура тримається два й більше дні, а захворювання протікає нетипово, то слід негайно звернутися в медичний заклад, де спеціалісти проведуть відповідні лабораторні дослідження.

НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області

Читайте також

Найпопулярніше
Грабував пенсіонерів
»Мак−2014»
Із 37 соціальних проектів виконано 36
Актуальне
NYT: Спеціальним посланником Трампа з питань України може бути призначений представник, який народився в Росії.
Волинь та Вінниччина зазнали ударів по енергетичній інфраструктурі – повідомляє обласна військова адміністрація.
Втрати російських військ у конфлікті з Україною досягли нової психологічної межі.
Теги