Найдорожча на світі людина – мама

Кіровоградський міський голова Олександр Саінсус за дорученням Президента України вручив у понеділок посвідчення та нагрудні знаки до почесного звання України “Мати-героїня“ чотирьом кіровоградським матерям.

Зокрема, це звання присвоєно Олені Ротор, матері п’ятьох дітей, Ганні Ліходєєвій, матері вісьмох дітей, Тамарі Терентьєвій, матері п’ятьох дітей та Людмилі Милій, матері шістьох дітей.

– Найдорожча на світі людина – це мама, і найпочесніша місія – виховання дітей, – наголосив Олександр Саінсус. – Низький уклін вам, шановні кіровоградські матері, за ваш життєвий подвиг, за вашу самовіддану працю.

Читайте також

Найпопулярніше
Грабував пенсіонерів
»Мак−2014»
Із 37 соціальних проектів виконано 36
Актуальне
Зустріч Трампа і Путіна в Угорщині: чи зможе "лідер" без труднощів потрапити до країн Європейського Союзу?
"Історичний" виступ Путіна на Алясці спонукав Трампа збільшити гучність свого голосу та скасувати запланований обід, повідомляють ЗМІ.
В Польщі запроваджують обов'язкове використання шоломів для дітей, які катаються на велосипедах.
Теги