Міський голова Володимир Пузаков особисто зустрічав гостей – сивочолих визволителів Вітчизни, тих, завдяки чиєму ратному подвигу ми маємо мирне небо, впевненість у завтрашньому дні, щастя нинішніх та прийдешніх поколінь.
– Свято Перемоги – символ усеперемагаючої сили добра, величі подвигу народу, який відстояв у кровопролитних боях свою Батьківщину, – звернувся до присутніх Володимир Пузаков. – І в цьому славному списку військової звитяги та сили духу народу є визволення нашого міста від гітлерівських загарбників у січні 1944 року, коли 36 тисяч воїнів Червоної Армії склали свої голови у Кіровоградській визвольній операції.
Вшановуючи пам’ять усіх загиблих під час Великої Вітчизняної війни, всі присутні схилили голови у хвилині мовчання, адже велич подвигу народу не можна оцінити жодними словами та найкрасномовнішими вітаннями.
Небагато залишилось живих, тих, хто пройшов фронтовими дорогами, але кожного з них варто загадати поіменно, коли 65-а весна квітучим цвітом заполоняє кожен мирний день, відвойований у коричневої чуми. І яскравий концерт, подарований ветеранам артистами Кіровоградської обласної філармонії, засвідчив вдячність нинішнього молодого покоління за те, що здійснили ці вже сиві мужні люди.
Заслужений артист України Сергій Дьомін, солісти обласної філармонії Олександр Рябенко, Ярослав Страшной, Іванна Неділенко, учасники ансамблю «Єлисаветград-ретро» та його солістка Ольга Негребецька своїми виступами примусили зал, затамувавши подих, вслуховуватись у слова добре відомих пісень, які також стали символом тієї страшної війни, нагадали прогірклі порохом дні й ночі фронтового лихоліття, короткі години тиші перед черговим наступом, коли пригадувались милі серцю обличчя рідних та друзів, коханих та матерів. Дзвінкоголосою піснею та запальним танком порадували учасників війни та тих, хто їх супроводжував, академічний театр музики «Зоряни» – візитівка мистецьких талантів нашого міста. А його солістка Антоніна Червінська від імені усіх своїх колег-артистів привітала присутніх у залі із величним святом Перемоги, подякувала міському голові за те, що цього передсвяткового дня подарував старшому поколінню можливість пригадати власну молодість та бойові походи, ще раз зібратись в ошатній залі задля єднання з музикою, співом та хореографічним мистецтвом у виконанні справжніх професіоналів сцени.
А на завершення зал дружно співав гімн цього свята – пісню «День Перемоги», яка і стала завершальним акордом урочистостей у стінах міської ради. Але свято триватиме, вируватиме на вулицях та площах Кіровограда. І жоден ветеран не залишиться поза увагою вдячних нащадків.