Міська влада підставляє плече підприємцям

Третій рік поспіль влада Кіровограда у рамках програми розвитку малого підприємництва передбачає кошти на надання фінансової підтримки суб’єктам підприємницької діяльності для впровадження інвестиційних бізнес-проектів на умовах співфінансування з регіональним фондом підтримки підприємництва в області. У середу члени координаційної ради з питань розвитку підприємництва міської ради на своєму засіданні, яке провела начальник управління економіки Олена Осауленко, розглянули перших два проекти у нинішньому році, які претендують на допомогу, передбачену вищезгаданою програмою.

Так, члени координаційної ради вирішили підтримати інвестиційний проект товариства з обмеженою відповідальністю «Куртаж». Підприємство, на якому працюють 26 чоловік, спеціалізується на пошитті одягу. Його власники звернулися до влади з проханням надати фінансову допомогу на придбання машин з герметизації швів. За словами представників товариства, це дозволить їм розширити ринок збуту – виготовляти, зокрема, туристичний одяг, який не пропускає вологи, підвищити якість тієї продукції, яка вже виготовляться на цьому підприємстві, – одягу для військових, працівників аеродромів й таке інше.

Другий претендент – підприємець Валерій Цимбалюк. Він налагодив у селищі Новому виробництво деревного вугілля методом піролізу деревини в печах. Вклавши власні кошти у проект, підприємець уже придбав дві піролізні печі. І його продукція користується популярністю.

– Деревне вугілля досить широко застосовується і в сільському господарстві, і в тваринництві, і в садівництві, використовується і для побутових потреб – зокрема, у супермаркетах продається вугілля для барбекю, – каже Валерій Цимбалюк. – Оскільки я виготовляю вугілля високої якості – вищого сорту класу А, то моєю продукцією зацікавилися й фармацевтичні кампанії. Замовлень дуже багато, тож маю намір купити третю піч.

Саме з надією отримати фінансову допомогу на придбання цієї печі й звернувся підприємець до міської влади. Реалізація інвестиційного проекту, за його словами, дасть можливість створити шість – сім робочих місць. Координаційна рада погодилася виділити кошти на підтримку цього проекту на умовах співфінансування з регіонального обласного фонду підтримки підприємництва в області.

Варто зауважити, що реалізація вищезгаданих проектів принесе користь не лише самим суб’єктам господарювання – розвиток їхнього виробництва дозволить збільшити податкові надходження до бюджету, створити нові робочі місця.

Наостанок нагадаємо суб’єктам господарювання, що координаційна рада з питань розвитку підприємництва Кіровоградської міської ради чекає цікавих та корисних для міста проектів і готова надати фінансову підтримку в їх реалізації. Довідки – за тел. 36-13-35, 24-48-50 (управління економіки Кіровоградської міської ради).

Читайте також