Золото для Йовічевіча: колишній наставник Шахтаря вивів Лудогорець до титулу чемпіона.

"Лудогорець" знову здобув перемогу в національному чемпіонаті.

"Лудогорець", під керівництвом Ігоря Йовічевіча, який добре відомий українським фанатам, здобув титул чемпіона Болгарії у сезоні 2024/25.

У неділю, 27 квітня, підопічні Йовічевіча здобули впевнену перемогу над ФК "Чорно Море" з рахунком 2:0 в рамках 31 туру національного чемпіонату, гарантуючи собі золоті медалі змагань за п’ять турів до завершення турніру.

Цей чемпіонський трофей став вже 14-м підряд для Лудогорця. Команда здобуває титул з 2012 року. Таке вражаюче досягнення в історії вдалося досягти лише двом іншим європейським клубам:

Ігор Йовічевіч став головним тренером "Лудогорця" у вересні 2024 року. Цей успіх став вже другим трофеєм для хорватського спеціаліста в ролі наставника болгарського клубу. Під його керівництвом "Лудогорець" також здобув Суперкубок Болгарії.

#Болгарія #ПФК Лудогорець Розград #Професіональна футбольна група А #Суперкубок Болгарії #Хорвати

Читайте також