Зеленський заявив, що Росія істотно збільшила обсяги експорту сирої нафти, щоб забезпечити фінансування своїх військових дій | УНН

Протягом минулого тижня Росія здійснила численні атаки на територію України, використовуючи сотні безпілотників та бомб. Президент виступив з закликом до рішучих дій у справі протидії діяльності тіньового флоту РФ, адже доходи від торгівлі нафтою невпинно зростають.

Протягом минулого тижня Росія здійснила ряд атак на українській території, використовуючи сотні дронів, авіабомби та дві ракети. Водночас агресор зафіксував зростання доходів від продажу нафти. Цю інформацію оголосив президент України Володимир Зеленський, спираючись на дані агентства УНН.

Протягом минулого тижня Росія здійснила близько 1550 ударів за допомогою дронів-смертників та використала понад 1260 керованих бомб. Крім того, відбулося два запуску ракет. На тлі ослаблення санкцій країна змогла збільшити експорт сирої нафти, що забезпечило їй додаткові фінансові ресурси для продовження військових операцій.

Президент також підкреслив, що фінансові потоки в Росії створюють ілюзію безкарності, що, в свою чергу, стимулює подальші військові агресії з боку уряду. Він акцентував на необхідності підтримки тиску та підвищення ефективності санкцій у цій ситуації.

Тіньовий флот Росії не може сподіватися на жодні безпекові гарантії, ані в європейських водах, ані в інших морських регіонах. Танкерів, що фінансують військові операції, слід не лише затримувати, а й забороняти їхній прохід. Висловлюю щиру подяку всім лідерам, які приймають ці надзвичайно важливі рішення. Це значний крок до встановлення справедливого миру.

У ніч з 21 по 22 березня російські військові здійснили напад на українську територію, використавши 139 безпілотників різних моделей. Оборонні сили України продемонстрували вражаючу ефективність, знищивши або перехопивши 127 з них. На жаль, деякі дрони все ж змогли досягти своїх цілей.

Читайте також