Зеленський оголосив про успішні результати боротьби з "Шахедами" в нічний час.

За його інформацією, вночі активно діяли підрозділи безпілотників, армійської авіації та Повітряних сил, а також зенітники, підрозділи протиповітряної оборони та мобільні вогневі групи.

"В цілому, впродовж лише однієї ночі, українські військові знищили кілька сотень російських ударних безпілотників. Вони продемонстрували ефективність у боротьбі з дронами "Шахед", знищивши десятки з них. Також за цю ніч були перехоплені кілька ракет. На жаль, не всі цілі були нейтралізовані, тому мали місце й влучання", - зазначив президент.

Зеленський зазначив, що Україна постійно посилює повітряну оборону, і важливо, щоб міжнародні партнери чітко розуміли, якої саме підтримки потребує держава.

"Поступово усуваємо брак коштів для виробництва дронів, і на цьому тижні я планую нові переговори з партнерами з приводу цього питання. Міністр оборони України та секретар РНБО активно працюють над виконанням поставлених завдань у своїй сфері", - йдеться у заяві президента.

Президент також повідомив, що в результаті ударів з боку Росії наразі зафіксовано 8 осіб, які отримали поранення.

Тривають відновлювальні й рятувальні роботи. Зокрема, це стосується електропостачання.

#Україна #Володимир Зеленський #Авіація #Армійська авіація #Військово-повітряні сили США #Протиповітряна оборона #Дрон #Міністр оборони України

Читайте також

Найпопулярніше
Грабував пенсіонерів
»Мак−2014»
Із 37 соціальних проектів виконано 36
Актуальне
Президент Казахстану звернувся до Путіна з пропозицією "призупинити" військові дії та відновити діалог з приводу України.
Вразив несподіваним перевтіленням. Джонні Депп втілив образ Ебенезера Скруджа на фестивалі Comic-Con.
Реал став на крок ближче до підписання сенсаційного таланту, випередивши ПСЖ, в той час як Манчестер Сіті готує 100 мільйонів євро. - Футбол24
Теги