
Наставник "Ворскли" поділився думкою про трансфер Іллі Крупського
Головний тренер полтавської "Ворскли" Юрій Максимов розповів подробиці трансферу захисника Іллі Крупського в харківський "Металіст 1925":
Ілля ухвалив остаточне рішення. Як вже згадувалося раніше, ми отримали дві пропозиції: від "Шахтаря" та "Металіста 1925". Обидва клуби запропонували однакову суму. Також було запрошення з американського клубу. Крупський приходив до мене для консультацій. Щодо США, я висловив свої занепокоєння, що переїзд туди може негативно позначитися на його шансах у збірній України. Його основним бажанням була можливість отримати ігрову практику. Виходячи з цього, Ілля і прийняв своє рішення. До речі, якби він обрав "Шахтар", то також залишився б у "Ворсклі" на умовах оренди.
Для мене як для тренера зараз добре, що настала визначеність, і можу розраховувати на Крупського, який допоможе нам у важкий час. Він - вихованець "Ворскли". Пам'ятаю, як випустив його 17-річного у матчі проти "Динамо". Дуже радію, що він прогресує", - поділився думкою Максимов.
Повідомлялося, що Ілля Крупський виступатиме за "Ворсклу" в оренді в другій половині сезону.
#Національна збірна України з футболу #Харків #ФК "Динамо" Київ #ФК "Шахтар" Донецьк #ФК "Ворскла" Полтава #ФК "Металіст 1925" Харків #Юрій Максимов