У ніч на 8 серпня противник здійснив напад на Київ, що призвело до виникнення пожеж у Голосіївському та Оболонському районах. За інформацією, загорілися паливні резервуари.
У результаті агресивного нападу на Київ в ніч на суботу, 8 серпня, виникли кілька вогняних інцидентів. Цю інформацію надав мер столиці Віталій Кличко, згідно з повідомленням УНН.
Опис деталей
За його інформацією, у Голосіївському районі виникла пожежа на території нежитлових будівель.
У Оболонському районі було отримано інформацію про пожежу в резервуарах з пальним.
Він зазначив, що служби екстреної допомоги вже вирушили до зон займання.
Згідно з інформацією від Monitorwar, противник здійснив ракетний обстріл Києва, використовуючи системи С-400 та ракети Іскандер-М/KN-23.
У той же час, місцеві медіа інформують, що через напад на Лівому березі столиці виникли проблеми з електропостачанням, а на Правому березі спостерігаються перебої з постачанням води.
Дозвольте нагадати
Ворог у ніч на суботу, 8 серпня, атакував Київ балістикою. О 3:01 Повітряні сили попередили про швидкісну ціль у напрямку столиці за загрозу застосування балістичного озброєння з півночі. Незабаром у Києві пролунали близько 7 потужних вибухів.
#