Противник вчинив напад на портову інфраструктуру Миколаївської області, використовуючи "шахеди": внаслідок атаки постраждали два цивільні судна.

У неділю, 2 серпня, війська окупантів здійснили дві атаки на портову інфраструктуру в Миколаївському районі за допомогою дронів "шахед", що призвело до пошкодження двох цивільних суден.

Цю інформацію надав керівник Миколаївської обласної військової адміністрації Георгій Решетілов, повідомляє Цензор.НЕТ.

Ворожа атака на портову інфраструктуру

"Сьогодні вдень противник двічі здійснив обстріл портової інфраструктури Миколаївського району за допомогою БпЛА типу 'Shahed'. Внаслідок атаки було пошкоджено два цивільних судна. За попередніми даними, жертв немає", - йдеться в повідомленні.

#Безпілотний літальний апарат #Корабель #Миколаївська область #Миколаївський район, Львівська область #Цензор.нет

Читайте також

Найпопулярніше
Грабував пенсіонерів
»Мак−2014»
Із 37 соціальних проектів виконано 36
Актуальне
Левандовскі вперше відзначився голами у складі нової команди, зробивши переможний дубль, що запам'ятався. Екс-нападник Барселони продемонстрував свою майстерність (ВІДЕО) - Футбол24.
Окупантські сили захопили Сухецьке та здійснили просування в районі Никанорівки та Родинського в Донецькій області, повідомляє DeepState. МАПА.
Епіцентр здобув перемогу над Оболонню в першому турі УПЛ завдяки двом реалізованим пенальті.
Теги