
Вночі проти 21 червня Ізраїль здійснив нову хвилю ракетних атак по Ірану. Вибухи сталися у кількох іранських містах.
Про це повідомила Армія оборони Ізраїлю, пише CNN.
"Військово-повітряні сили розпочали хвилю атак на інфраструктуру для зберігання та запуску ракет у центральному Ірані", - йдеться у заяві.
Зокрема, в іранському місті Ісфахан, яке знаходиться в центральній частині країни, сталися вибухи. Важливо зазначити, що саме тут розташований найбільший у державі ядерний науково-дослідний центр.
Окрім того, гучно було в місті Кум, що розташоване поблизу секретного іранського заводу зі збагачення палива Фордо.
Нагадаємо, гендиректор МАГАТЕ Рафаель Гроссі заявив, що атака на іранську атомну електростанцію в Бушері призведе до "дуже високого викиду радіоактивності", який вразить людей у радіусі сотень кілометрів від станції. Це вимагатиме евакуації, вживання йоду та обмежень у харчуванні.
Водночас Іран поставив перед Сполученими Штатами умову для відновлення діалогу щодо своєї ядерної програми, заявивши, що це не можливо доти, поки Ізраїль продовжує свої атаки. У Тегерані вважають, що без зупинки цих дій немає сенсу в переговорах, оскільки Вашингтон залишається "співучасником злочинів".
#Іран #CNN #Ізраїль #Вашингтон, округ Колумбія #Міжнародне агентство з атомної енергії #Паливо #Ракета. #Військово-повітряні сили #Екстрена евакуація #Збройні сили Ізраїлю #Тегеран #Атомна електростанція #Ядерна програма Ірану #Збагачення урану #Ісфахан #Кум #Радіоактивний розпад #Бушер.