Деталі трансферу та умови угоди
Офіційний представник донецького клубу підтвердив, що Бруно Брага Рамос, який відомий під прізвиськом Бруніньйо, приєднався до команди з бразильського "Атлетіко Паранаенсе".
Згідно з даними аналітичного ресурсу Transfermarkt, "Шахтар" витратив 11 мільйонів євро на придбання перспективного вінгера.
Угода укладена на тривалий період і залишатиметься в силі до 30 червня 2030 року.
Однак, через вікові обмеження фанати змушені будуть почекати на прибуття гравця в Україну.
17-річний гравець футболу зможе офіційно стати частиною команди "помаранчево-чорних" лише в серпні 2026 року, коли відзначить своє 18-річчя.
Бруніньйо розпочав своє навчання в академії "Атлетіко Паранаенсе" у 2021 році, пройшовши етапи від юнацької до молодіжної команди.
На дорослому рівні вінгер вперше з'явився на полі на початку 2026 року і вже встиг показати свою вражаючу продуктивність:
Нове поповнення команди Бруніньйо ще раз підкреслює орієнтацію клубу на бразильський ринок.
У поточному сезоні 2025/26 за донеччан уже виступають 12 представників Бразилії, серед яких як досвідчені Педріньйо та Марлон Гомес, так і літні новачки - Мейрелліш, Феррейра та Ізакі.
На внутрішній арені команда продовжує боротьбу за чемпіонство.
На даний момент "Шахтар" розділяє першу позицію в турнірній таблиці з черкаським ЛНЗ, обидва клуби мають по 51 очку, але "гірники" мають два матчі в запасі.
Наступний поєдинок команда Маріно Пушича зіграє у понеділок, 20 квітня, зустрічаючись із житомирським "Поліссям". Гра розпочнеться о 18:00.
#Бразилія #Євро #Донецьк #Маріо Гомес #Черкаси #Півзахисник #Transfermarkt #Факундо Феррейра #Полісся (Житомир, 2016) #Футболіст #ФК «Шахтар» (Донецьк) #Клуб «Атлетіко Паранаенсе» #Брага