Обрав Англію. Один з основних футболістів Шахтаря прийняв рішення покинути команду.

Кевін планує продовжити свою кар'єру в "Фулгемі", переговори відбудуться 18 серпня.

Бразильський лівий вінгер Кевін прийняв рішення покинути свою команду в ході літнього трансферного вікна. Цю інформацію повідомив експерт Пабло Олівейра.

У послугах 22-річного футболіста зацікавлений англійський "Фулгем", який планує підсилити склад на прохання головного тренера. Легіонер "гірників" погодився перебратися до Прем'єр-ліги і чекає на фінальний результат перемовин між командами.

У понеділок, 18 серпня, агент Кевіна відвідає Лондон і зустрінеться з керівництвом англійської команди, щоб обговорити всі деталі потенційного трансферу. На тлі інтересу до гравця, "Шахтар" знизив свої фінансові вимоги і тепер готовий відпустити футболіста за 45 млн євро (замість 50).

"Фулгем" готовий задовольнити запити донецької команди, але проведе перемовини щодо структури виплат за перехід. Представник Прем'єр-ліги має намір віддати за Кевіна 40 млн євро відразу, ще 5 буде прописано у вигляді бонусів. У Лондоні сподіваються, що "Шахтар" прийме пропозицію та відпустить бразильця.

У цьому сезоні вінгер взяв участь у трьох зустрічах, під час яких відзначився чотирма забитими м'ячами. Угода гравця з "гірниками" завершиться у грудні 2028 року, а його приблизна ринкова вартість оцінюється в 12 мільйонів євро.

#Бразилія #Лондон #ФК "Шахтар" Донецьк #Англія #Півзахисник #Прем'єр-ліга #Футбольний клуб "Фулхем".

Читайте також