У команді Зеленського роз'яснили, при яких обставинах Москва може піти на укладення миру.

Зараз Сполучені Штати Америки у питанні переговорів щодо припинення війни дограють стратегію м'якої до Росії дипломатії. Втім, Москва б'є по їхній репутації. Врешті - Білому дому доведеться реагувати.

Про це заявив радник керівника Офісу президента України Михайло Подоляк.

За його словами, після "психологічного дедлайну" 20 квітня, до якого Росія повинна прийняти рішення про зупинку бойових дій, події набудуть стрімкого розвитку.

"Путін не розуміє, що має справу з особистістю, яка володіє надзвичайно високою психоемоційною активністю. Трамп може проявляти терпіння певний час, однак він прагне до швидких результатів. Він вибудував свою стратегію так, що ми займаємо провідну роль, ми виступаємо як посередники, ми пропонуємо рішення", - підкреслює Подоляк.

Україна оперативно висловила готовність до узгодження зусиль для досягнення всебічного припинення вогню, тоді як Росія, навпаки, затягує цей процес, зазначив представник Офісу Президента. Трамп зауважує наявність ознак цього затягування, а також констатує факти відвертих геноцидних атак з боку Росії на територію України, додав Подоляк.

Політик зазначає, що в умовах сучасності дезінформація Кремля щодо атак "виключно на військові цілі" може бути розцінена як навмисне зниження престижу держави-посередника. Після "психологічного дедлайну" необхідно вжити заходів у вигляді найсуворіших санкцій.

"Не поступове введення санкцій, а справжнє ембарго. Або ж, навпаки, серйозне збільшення військової підтримки для України, зокрема ракетного озброєння. Як тільки ці заходи почнуть діяти, Росія буде змушена звернути увагу і дотримуватись встановлених угод", - підкреслив Михайло Подоляк.

#Росія #Політик #Україна #Володимир Путін #Президент України #Північна та Південна Америка #Кремль (фортифікаційна споруда) #Ракета. #Москва #Міжнародні санкції щодо Росії (2014—дотепер) #Економічні санкції

Читайте також