У Сполучених Штатах визначили єдину ключову тему для обговорення з Кремлем: деталі.

Під час переговорів з агресором Росією головним завданням залишається досягнення припинення вогню в Україні.

Цю інформацію озвучила представниця Державного департаменту США Теммі Брюс під час прес-конференції.

З її слів, доки не буде прогресу у цьому питанні - "нічого більше не можна обговорювати". Брюс назвала ситуацією динамікою, яку "неможливо вирішити військовим шляхом".

"Це просто м'ясорубка. Немає сенсу продовжувати обговорення результатів, поки тривають бойові дії та вбивства", - підкреслила представниця Державного департаменту.

Американська посадовиця нагадала, що держсекретар Марко Рубіо "чітко дав зрозуміти, що ми насправді дізнаємося за кілька тижнів, чи серйозно налаштована Росія" у питанні припинення вогню.

"Росії, безумовно, слід підійти до цієї ситуації з усією серйозністю... Це не буде тимчасовим явищем, яке мине за пів року або рік. Президент Дональд Трамп також ясно висловив, що ми надаємо перевагу дипломатичним шляхам. Однак важливо зазначити, що ми уважно спостерігаємо за розвитком подій і робимо висновки щодо прогресу цього процесу," - зазначила Теммі Брюс.

#Росія #Дональд Трамп #Дипломатія #Державний департамент США

Читайте також

Найпопулярніше
Грабував пенсіонерів
»Мак−2014»
Із 37 соціальних проектів виконано 36
Актуальне
Консультант керівника Центристської партії Фінляндії подав у відставку на фоні гучного скандалу, пов'язаного з порнографічним відео.
Задовго до того, як став "героєм СВО", він очолював обстріли Маріуполя: що можна про це дізнатися?
У Ставрополі стався вибух, внаслідок якого постраждав заступник губернатора, що відповідав за авіаційні удари по Маріуполю.
Теги