У Донецькій області відбулася спеціальна операція правоохоронців, в ході якої було затримано особу, що вчинила збройний напад на дільничного офіцера під час виконання ним службових обов'язків. Попередні дані свідчать, що затриманий є військовим, який самовільно покинув свою частину. Про це інформувала прес-служба поліції Донецької області в суботу.
Злочинцем виявився 50-річний чоловік зі Слов'янська, який мав кримінальне минуле. 19 березня, коли правоохоронці перевіряли його документи, він відкрив вогонь у їхній бік. На жаль, капітан поліції Олег Захаренко, старший дільничний офіцер з четвертого відділу поліції Краматорського району, загинув на місці від отриманих поранень, за інформацією джерел.
З метою виявлення місцеперебування та затримання підозрюваного була реалізована ретельно спланована поліцейська операція. У суботу оперативні співробітники отримали відгук від місцевих жителів, які помітили чоловіка, що відповідає опису розшукуваного. Його затримали під час ґрунтовного огляду території, де він міг переховуватися.
Згідно з отриманими даними, затриманий знаходився у спеціалізованій установі. Під час проведення обшуку у нього були виявлені речові докази, включаючи вогнепальну зброю. Вже розпочато кримінальне провадження за трьома статтями Кримінального кодексу України: стаття 348 (вбивство працівника правоохоронних органів), стаття 262 (викрадення та неналежне використання вогнепальної зброї) та стаття 263 (незаконне використання вогнепальної зброї). Відповідно до отриманої інформації, затриманому може загрожувати покарання до 15 років позбавлення волі або навіть довічне ув’язнення.
Згідно з інформацією, отриманою в четвер, у Слов'янську стався трагічний інцидент під час перевірки документів: невідома особа відкрила стрілянину по поліцейському, внаслідок чого він загинув на місці події. Капітан поліції Олег Захаренко, старший дільничний офіцер з відділу поліції № 4 Краматорського району, отримав смертельні поранення в результаті цього нападу. Після скоєння злочину нападник втік з місця подій.