В Росії вперше висловили свою думку щодо зустрічей Трампа, Зеленського та європейських лідерів.

Агресорська Російська Федерація охарактеризувала зустрічі, що відбулися в Білому домі між президентами США Дональдом Трампом та України Володимиром Зеленським, а також європейськими лідерами і генсеком НАТО Марком Рютте, як "значний день у сфері дипломатії".

Цю інформацію озвучив спеціальний представник "фюрера" Росії з питань інвестицій та економічної співпраці Кирило Дмитрієв.

"Сьогодні є знаковим днем у сфері дипломатії, який акцентує увагу на стабільному мирі, а не на короткочасному затишші," - підкреслив він.

Нагадаємо, що президент України Володимир Зеленський повідомив про ініціативу з боку диктатора Володимира Путіна щодо організації двосторонньої зустрічі між ними, а згодом й тристоронньої зустрічі за участю України, Росії та США. Проте, на даний момент, деталі та дата цієї зустрічі залишаються невизначеними.

Дональд Трамп також оголосив про підготовку тристоронньої зустрічі, до якої залучать США, Росію та Україну. Він зазначив, що диктатор погодиться на узгоджені заходи безпеки.

#Росія #Дональд Трамп #Україна #Європа #Білий дім #Володимир Путін #Володимир Зеленський #НАТО #Дипломатія #Адольф Гітлер

Читайте також

Найпопулярніше
Грабував пенсіонерів
»Мак−2014»
Із 37 соціальних проектів виконано 36
Актуальне
Астрологічний прогноз на 4 квітня: Раків чекають сприятливі шанси, а Риби отримають несподіваний подарунок від Всесвіту.
Ціна може бути високою, але ви не зможете встояти: у "Сільпо" з'явився основний елемент Вербної неділі.
У Тернопільській області затримано керівника медичного закладу за підробку медичних документів для військовозобов'язаних.
Теги