
Під час спілкування з ветеранами та ветеранками свою вдячність можна виразити не лише поглядом або усмішкою, але й варто бути обережними з жестикуляцією.
Про це заявив радник міністра внутрішніх справ Дмитро Фінашин, передає Укрінформ із посиланням на Департамент комунікації Міністерства внутрішніх справ.
"Якщо ви хочете подякувати ветерану чи ветеранці, зробіть це поглядом, посмішкою чи прикладанням руки до серця. Не уникайте зорового контакту. Будьте обережними у жестикуляції. Ветерани та ветеранки на рівні інстинктів пильнують руки, бо людина може бути озброєна", - розповів він.
Фінашин зазначив, що для звичайних громадян нормально не змінювати звички обійматися, якщо вони звикли до цього у цивільному минулому.
"Однак і в цьому випадку варто запитати: "Можна я тебе обійму?". Якщо ж ви ніколи цю людину не обіймали та зненацька вирішили, то це може бути нетактовно і недоречно. Не варто різко і без попереджень наближатися. Також не робіть цього зі спини", - пояснив радник глави МВС.
Згідно з інформацією, наданою Міністерством цифрової трансформації, в рамках комунікаційної кампанії "Ти як?" Всеукраїнської програми з ментального здоров'я було розроблено серіал під назвою "Люди з досвідом війни. Гідність. Взаємодія". Цей проект є продовженням однойменного розділу "Довідника безбар'єрності", який слугує посібником для правильної комунікації.
#Укрінформ #Серце #Міністерство внутрішніх справ (Україна) #Комунікація #Гідність #Інстинкт