У Києві відбулася продаж наукового центру, що спеціалізується на рибництві, з ціною, яка збільшилася більш ніж у 1300 разів. -- Delo.ua

Відомо, що початкова вартість лота становила лише 101,4 тис. грн (без ПДВ),

На право володіння державним підприємством боролися 13 учасників. В результаті, фінальна вартість виявилася в 1359 разів більшою за початкову.

Крім базової вартості лота, покупцю необхідно внести податок на додану вартість у сумі 23 млн грн.

Отже, загальний економічний результат від приватизації об'єкта в Святошинському районі Києва може досягти 160,7 мільйона гривень.

Новий власник зможе використовувати більше 3,4 тисяч квадратних метрів нерухомості.

Активи центру складаються з 25 одиниць нерухомості, що включає виробничі приміщення, адміністративні будівлі, а також складські та допоміжні споруди.

Окрім приміщень, до складу лота входить розгалужена інфраструктура: мережі електро-, тепло- та водопостачання, водовідведення, а також естакади та огорожі.

Остаточним власником компанії-переможця ТОВ "Промвок ЛТД" є Анна Колєснік.

Це вже був другий етап спроби ФДМУ здійснити продаж цього активу. У січні відбулося дев'ять аукціонів з приватизації в рамках системи "Prozorro.Продажі". Найвищу ціну отримав "Науковий селекційно-генетичний центр рибництва".

Попередній аукціон, де за об'єкт змагався 41 учасник, а найвищу ціну у 86,9 млн грн пропонувало ТОВ "Концепт Хауз", було визнано таким, що не відбувся.

Дивним є те, що під час повторних аукціонів початкова вартість була зменшена вдвічі — з 202,7 тис. грн до 101,4 тис. грн, але фінальна ставка виявилась значно більшою, ніж на першій спробі.

Нагадуємо, що в Києві був проданий науково-дослідний інститут "Оріон". Остаточна вартість об'єкта зросла майже в дев'ять разів, досягнувши 381 мільйона гривень. Інститут спеціалізується на наукових дослідженнях та експериментальних розробках у галузі природничих і технічних дисциплін. За право володіння цим науковим активом боролися 11 учасників.

#Інфраструктура #Теплова енергія #Приватизація #Аукціон #Нерухомість #Водопостачання #Каналізація #Електротехніка #Київ #Святошинський район #Право власності #Податок на додану вартість #Державне підприємство #Державний фонд майна України #Естакада #Науково-дослідний інститут #Бенефіціар

Читайте також