Івано-Франківська міська рада планує обмежити рух навчальних авто з 7:00 до 9:00 та з 17:00 до 19:00. Рішення хочуть ухвалити через сильні затори в години пік, повідомив у вівторок, 17 лютого, заступник міського голови Михайло Смушак.
"Щоранку і щовечора в Івано-Франківську спостерігаються значні затори. Саме в ці години на дорогах можна побачити навчальні автомобілі. Ми цінуємо діяльність автошкіл, але в години пік місто повинно бути в русі, а не займатися навчанням," - зазначив чиновник у своєму пості на фейсбуці.
Пропозиція щодо введення обмежень на пересування навчальних автомобілів у будні дні з 7:00 до 9:00 та з 17:00 до 19:00 буде розглянута комісією з безпеки дорожнього руху Івано-Франківської міської ради.
Варто зазначити, що до 2024 року в Білій Церкві існувала подібна заборона. Місцева влада ввела обмеження на проведення практичних занять для майбутніх водіїв на 25 вулицях протягом будніх днів з 8:00 до 9:00 та з 17:00 до 18:00.
Рішення було скасовано у відповідь на скарги представників місцевих автошкіл, які довели, що ці обмеження суперечать трудовому законодавству. Виявилося, що інструктори, оформлені офіційно, не можуть виконувати повноцінну 8-годинну роботу в звичайному режимі.
#Facebook #Законодавство #Безпека дорожнього руху #Затори на дорогах #Івано-Франківськ #Автомобіль #Івано-Франківська міська рада #Година пік #Свята Церква