Внаслідок обстрілів у двох регіонах загинуло троє осіб, а понад 20 отримали поранення.

Донеччина, 24 липня. Фото для ілюстрації: обласна військова адміністрація.

В результаті обстрілів, здійснених Росією 25 липня, у Донецькій та Херсонській областях виявилися загиблими троє осіб, а ще 21 отримала поранення.

Джерело: Донецька ОВА, Херсонська ОВА

Інформація: 25 липня внаслідок обстрілу російських військ постраждали 10 мешканців Донеччини.

Зокрема, у Костянтинівці виявлено п'ять випадків, по два - в Мирнограді та Родинському, а також один випадок зафіксовано в Дружківці.

Одночасно в Херсонській області внаслідок російської агресії загинуло троє осіб, а ще одинадцять отримали травми.

За даними влади, російські військові били по критичній та соціальній інфраструктурі; житлових кварталах населених пунктів області, зокрема пошкодили 3 багатоповерхівки та 7 приватних будинків.Також окупанти понівечили приватні автомобілі.

#Донецька область #Російська мова #Херсонська область #Донецьк #Костянтинівка #Родинське #Дружківка

Читайте також

Найпопулярніше
Грабував пенсіонерів
»Мак−2014»
Із 37 соціальних проектів виконано 36
Актуальне
Міністерство оборони здійснило переказ коштів на виплату бойових винагород військовим за березень 2026 року | УНН
Європейський Союз офіційно затвердив кредит у розмірі 90 мільярдів: Україна не зобов'язана повертати ці кошти.
Альтернатива Patriot: Федоренко впевнений, що Україна здатна розробити систему ППО, яка зможе перехоплювати балістичні ракети Росії.
Теги