
У міжнародному аеропорту Хазрат Шахджалал, розташованому в столиці Бангладеш, виникла пожежа, через що авіаційний хаб тимчасово зупинив свою діяльність.
Вогонь спалахнув у вантажному терміналі приблизно о 14:30 за місцевим часом (11:30 за київським), як зазначає The Daily Star, посилаючись на свої джерела.
Представник аеропорту повідомив виданню, що станом на 17:00 (14:00 за київським часом) вогонь вдалося локалізувати. Водночас передбачається, що аеропорт залишиться закритим до 21:00 за місцевим часом (18:00).
Згідно з інформацією, наданою The Daily Star, в аеропорту Дакки не менше п'яти рейсів від різних авіаперевізників були перенаправлені до аеропортів Шаха Аманата в Чаттограмі та Османі в Сілхеті.
#Аеропорт #Час в Україні #Київ #The Daily Star (Бангладеш) #Бангладеш #Дакка #Силхетський підрозділ