Цю інформацію в розмові з кореспондентом Укрінформу озвучив посол України у Польщі Василь Боднар.
"Наприкінці лютого третя група волонтерів укладе контракти," - повідомив Боднар.
Він зазначив, що до складу групи також потраплять ті люди, які не змогли дістатися Любліна під час підписання угод другою хвилею українців 10 січня.
Він зазначив, що прогнозується продовження сприятливої тенденції зростання числа українців за межами країни, які укладатимуть угоди з українськими збройними силами.
Український дипломат підкреслив важливість розробки стратегій для посилення інформаційної кампанії, аби якомога більша кількість українців, які перебувають за межами країни, дізналася про діяльність рекрутаційного центру у Любліні.
Як передавало агентство, 12 листопада минулого року та 10 січня цього року перші дві групи добровольців з-поміж українців, які проживають за кордоном, підписали контракти із ЗСУ.
Інформація про заснування Українського легіону з'явилася на початку липня, коли Президент України Володимир Зеленський разом із прем'єр-міністром Польщі Дональдом Туском уклали у Варшаві угоду з питань безпеки. Одним із ключових аспектів цього документа стала підготовка українських військових підрозділів на польській території.
Волонтери Українського легіону мають можливість укласти контракт на термін від одного року до трьох років або до завершення особливого періоду. Після підписання угод із Збройними Силами України, вони направляються на один із навчальних полігонів поблизу Любліна для проходження підготовки. Навчальний процес організований інструкторами з країн НАТО в спеціально відведених місцях. Після завершення первинного вишколу, військовослужбовці, які потребують спеціалізованої підготовки, можуть пройти додаткове навчання в інших локаціях.
Відповідно до угоди між сторонами, українська сторона постачає добровольцям Легіону військову форму та медичні засоби, в той час як польська сторона забезпечує необхідну інфраструктуру, техніку та озброєння протягом навчального процесу.
#Укрінформ #Українці #Збройні сили України #Військовослужбовці #Володимир Зеленський #Президент України #НАТО #Дипломат #Друга Польська Республіка #Дональд Туск #Варшава #Польська мова #Озброєння #Польський народ #Люблін